Wyjazdy na narty i snowboard dla studentów

Zbliżają się ferie, a Ty nie masz pomysłu, jak je spędzić? A może zastanawiasz się, jak wykorzystać majówkę, sylwestra lub urlop wakacyjny? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię oferta wyjazdów na narty i snowboard dla studentów. Z biurem podróży studenckiewyjazdy.pl możesz spędzić czas wolny w najpiękniejszych regionach Francji, Włoch, Chorwacji czy Czarnogóry, bawiąc się w doborowym towarzystwie. Możesz być pewien, że na wyjeździe studenckim przeżyjesz niezapomniane chwile, które już na zawsze pozostaną w Twojej pamięci!
Zorganizowane wyjazdy na narty

Studenckie wyjazdy narciarskie - dlaczego warto?

Jeśli pragniesz aktywnie spędzić czas wolny w towarzystwie swoich rówieśników, powinieneś skorzystać z oferty biura studenckiewyjazdy.pl. Podczas wycieczki poznasz nowych znajomych podzielających Twoje pasje, spędzisz niesamowite chwile na stoku i przywieziesz ze sobą mnóstwo niezwykłych wspomnień. W czasie studenckiego wyjazdu nie zabraknie również klimatycznych imprez w najlepszych zagranicznych klubach i lokalach. Możesz być pewien, że nie będzie ani chwili na nudę. Wykorzystasz swój wolny czas w stu procentach!

Narty studenckie - atrakcje

Na wyjeździe studenckim czeka na Ciebie masa atrakcji! Będziesz miał okazję szusować po najpiękniejszych stokach otoczonych zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Ponadto spędzisz czas w klimatycznych klubach z niesamowitą muzyką. Będziesz miał również szansę wziąć udział w licznych grach, zabawach i konkursach. Na wyjeździe nie zabraknie także czasu na integrację z nowymi znajomymi. Wolne chwile będziesz mógł wykorzystać na odpoczynek lub odwiedzenie miejscowych lokali z pysznym, regionalnym jedzeniem.

Wyjazdy studenckie na narty - gdzie?

Chcesz spędzić niezwykłe chwile na pięknych, alpejskich stokach? Skorzystaj z oferty biura podróży studenckiewyjazdy.pl. Razem z nim możesz udać się do najpiękniejszych narciarskich regionów Włoch i Francji. Masz szansę odwiedzić m.in. Dolinę Słońca, czyli Val di Sole, ośrodek Montecampione, a także Livigno, nazywane “małym Tybetem Włoch”. W ofercie biura podróży studenckiewyjazdy.pl dostępne są również wyjazdy do francuskiej miejscowości Les Orres oraz najwyżej położonej stacji narciarskiej w Europie - Val Thorens. Jeśli chcesz poznać wszystkie miejsca, do których możesz udać się na studencki wyjazd, odwiedź stronę: https://studenckiewyjazdy.pl/places/index.

Zorganizowane wyjazdy na narty dla studentów - opinie

Studenckie wyjazdy organizowane przez biuro podróży studenckiewyjazdy.pl cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Uwielbiane są one przez studentów z niemal wszystkich zakątków Polski. Uczestnicy podkreślają, iż zorganizowane wyjazdy na narty to świetna szansa na odpoczynek, zabawę i odcięcie się od szarej codzienności. Studenci zaznaczają, że dzięki zorganizowanym wyjazdom udało im się zdobyć wspaniałe przyjaźnie i poznać osoby podzielające ich pasje do aktywności fizycznej oraz sportów zimowych.

Mail

Dla wyjazdów zimowych zima@studenckiewyjazdy.pl
Dla wyjazdów letnich i majówkowych lato@studenckiewyjazdy.pl

Telefon

Marcin 882-929-375
Tomasz 692-624-392